Choď na obsah Choď na menu
 


UPOZORNENIE

UPOZORNENIE : Na túto stránku už nebudeme pridávať žiadne príspevky, budeme pokračovať na novej  stránke. Volá sa otakusekai ("svet otaku") a budeme tam prispievať nie len japončinou, ale všetkými vecami, ktoré sa týkajiú Japonska. Tu je na ňu link : http://otakusekai0.webnode.sk/ 

Sekcia "Japončina" bude kompletne prerobená a vylepšená, takže sa tam môžte naučiť veľa nového - to čo sa na tejto stránke nedá. Bude tam viac precvičovania a nájdete tam aj nejaké cvičenia, ktoré si môžete stiahnuť do svojho počítača a precvičovať:).


Môžte sa tam učiť Japončinu ďalej, odtial ako ste skončili, akurát to je teraz rozdelené na viac častí -  znaky  (hiraganu, katakanu, neskôr prídáme kanji) , slovíčka, lekcie a gramatika, precvičovanie znakov, testy a cvičenia :) Ak vám tam bude ešte chýbať niečo, čo je na tejto stránke a na tej novej neni, nebojte sa, stránka je nová a čoskoro tam lekcie budú pridané. Snažím sa prispievať každý deň:).

 

Ak by ste mali nejaké otázky ohľadom novej stránky, píšte komentáre tu, alebo na môj email.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Konbanwa

(The Fox God, 24. 9. 2017 19:02)

ďakujem admonovi/adminke za túto stránku .. chcel som sa učiť japončinu a vďaka tejto stránke ( a ešte jednej nemenovanej ) mi je umožnené získať aspoň ako také základy. Arigatou gozaimasu.

Konnichiwa

(ronny04, 7. 2. 2015 17:39)

Ako milovník japonských filmov v povodnom znení som za túto stránku velmi štastný.Tiež som toho nazoru že je to najkrajši jazyk na svete a teraz mám dokonca možnost tento jazyk študovat,alebo teda získat aspon základy.Takže dakujem velmi pekne za stránku a hned po dokončení AJ online sa púštam konečne do Japončiny.Arigatou gozaimasu :)

Re: Konnichiwa

(Shizuka, 7. 2. 2015 21:54)

Dou itashimashite :)